Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

WNIOSEK MEN

   Do 10 października 2012r., dyrektorzy szkół mogą składać wnioski do organów prowadzących i ubiegać  się o dofinansowanie na wybudowanie zewnętrznego placu zabaw w ramach IV już edycji rządowego programu ,,Radosna Szkoła’’.

   Prawidłowo wypełniony wniosek to podstawa, główny czynnik decydujący o przyznaniu danej placówce środków. Dlatego też, tak ważne jest jego poprawne wypełnienie oraz uwzględnienie w nim wszystkich spodziewanych kosztów, tj. ułożenia bezpiecznej nawierzchni, jak i montażu urządzeń, zgodnych z wymogami stawianymi przez program ,,Radosna Szkoła’’ itp.

   We wniosku warto też wpisać koszty, związane z przygotowaniem projektu oraz pełnej dokumentacji, potrzebnej do ogłoszenia przetargu nie- ograniczonego na wykonanie zewnętrznego placu zabaw. Poprzednie edycje programu pokazały, jak zawiła jest to procedura i  jak wiele błędów pojawia się potem w dokumentach na etapie wyłaniania wykonawcy. Najlepiej świadczy o tym duża liczba przetargów anulowanych, a także szereg protestów wnoszonych przez potencjalnych wykonawców do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia lub w Specyfikacji Technicznej, które często są niedokładne, mało precyzyjne lub sprzeczne z założeniami programu.

Ubezpiecz się i rozlicz poprawnie dofinansowanie MEN!

   Dopisz do składanego wniosku koszt wykonania projektu i pełnej dokumentacji, a zyskasz gwarancję bezproblemowego przebiegu procedury przetargowej. Wszyscy Ci, którzy uwzględnią koszty przygotowania takiej dokumentacji już na etapie składania wniosku, będą mogli rozliczyć go w ramach tej samej dotacji z  programu ,,Radosna Szkoła’’.

   Aby otrzymać bezpłatne instrukcje jak należy poprawnie wypełnić wniosek do MEN prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 Bezpieczny Plac Zabaw - projektowanie
placu zabaw, tworzenie kosztorysu, doradztwo w przygotowaniu SIWZ.
BPZ - Bezpieczny Plac Zabaw
ul. Złotej Jesieni 23
05-820 Piastów

Strona główna | O nas | Regulacje prawne | Wniosek MEN | Radosna Szkoła | Budowa placu zabaw | Usługi | Kontakt